ПЕРЕТВОРИ СВІЙ БУДИНОК У КУТОЧОК КРАСИ

Художній розпис стін продовжує відвойовувати собі місце під сонцем у традиційних способів їх оформлення.

Ми розповімо про те, що зараз особливо актуально в якості художнього прикраси, про технології розпису, фарбах, які вживають художники. Дізнаємося, чи не шкідливо це для здоров’я мешканців красивою квартири.А також зорієнтуємо в зразковому бюджеті барвистої переробки.

Види фарб для розпису стін 

Розпис стін здійснюється різними способами. Якому з них віддати перевагу, художник вирішує, побачивши об’єкт.

Акрил. Ці фарби художники використовують найчастіше. Вони оптимально підходятьДля розпису стін красивою квартири: відмінно лягають на поверхню, швидко висихають, не токсичні, майстерно передають гру світла і здатні зорово збільшуватиОбсяг картини.

Темпера. Їх художник використовує при розписі стін красивою квартири у випадку складної задачі. Тоді зображення буде максимально витонченим.

Аерографія.Один з найпростіших способів нанесення зображення спеціальним аерозолем. Фарби такого типу відрізняє підвищений обсяг. Багато споживачі досить скептично ставляться до аерозольним фарбам у квартирній розпису стін.І даремно, адже вони відрізняються довговічністю.

Розпис стін на декоративній штукатурці. Один з найбільш трудомістких творчих процесів. Художник не просто пише картину, а попередньо декорує стіну, де буде кінцевий підсумок його роботи.Як правило, створює рельєф. Зате в результаті вийде дійсно гарна квартира.

Технологія розпису стіни 

Художній розпис стін є останнім штрихом в процесі ремонту.Всі брудні роботи повинні бути вже завершені, щоб ніщо не зашкодило картину. Коли творчий плацдарм підготовлений, замовник традиційно запрошує художника на огляд об’єкту.

Тут дуже важливо зуміти розповісти, що саме хотілося б бачити в новій, гарній квартирі. Для кращого розуміння постановки питання досвідчені художники, що спеціалізуються на розписі стін, тут же роблять начерки ескізу.

У порядку речей, коли художник радить кращий поворот сюжету чи іншу колірну гаму. Адже розпис стін повинна бути максимально органічною частиною дизайну, не дисонувати з інтер’єром, а підкреслювати його і доповнювати.Адже тільки тоді може вийти по-справжньому гарна квартира.

Після первинного ескізування художник готує електронну об’ємну модель майбутньої розпису на стіні, щоб при необхідності її відкоригувати.Отримавши згоду, починає працювати на об’єкті. Не варто відволікати художника питаннями, на кшталт «а як швидко все буде завершено». Художній розпис стіни не терпить суєти.Тут важливий тонкий і делікатний підхід, якщо важливий кінцевий результат: красива квартира. Середні строки оформлення одного квадратного метра – 1,5-2 дні.

Коли картина готова, художник покриває її лаком або воском, щоб уберегти від впливу сонячних променів, згубної вологи та фізичних ушкоджень.

Модні тенденції 

Сьогодні модно прикрашати свої стіни рукописними репродукціями картин відомих художників. Особливо це актуально для їдалень і віталень.При цьому тематика розпису стін повинна відповідати характеру приміщення. Також затребувана розпис хмарами. Але не на стіні, а на стелі красивою квартири.Причому зображення повинне бути об’ємним. Популярні і рельєфні малюнки з різноманітними ефектами.

Однак художники радять при художньоїРозпису стін не гнатися за модними віяннями, а віддавати перевагу те, що близько замовнику за духом і вписується в інтер’єр його красивою квартири.Тим більше, що є з чого вибирати: розписи в східному стилі, мозаїки, імітації різних природних матеріалів, венеціанської і об’ємної штукатурки, розтушовування і вітража.